Strategia FTS na USDJPY

0
920

Dzisiejsza analiza średnioterminowa pary walutowej USDJPY, to wczorajszy temat webinarowy w praktyce – (https://www.youtube.com/watch?v=kLGAHxVp8kY). Bardzo ciekawy motyw ze strategii FTS realizowany jest na interwale 4-godzinowym.

Rynek wypełnia silny cluster mierzeń w postaci 61,8% + 161,8% w pobliżu okrągłego kursu 111,00. Zgodnie z założeniami mamy również strukturę korekty prostej oraz potwierdzenie w postaci klasycznego, podwójnego szczytu. Ciekawy układ formacji świecowych, a przede wszystkim zamknięciem H4 z porannego handlu to atrakcyjny sygnał do rozpoczęcia spadków. Target wyznacza mierzenie 1do1 z dolną podstawą OB na poziomie 109,60 – 109,65.

USDJPY – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Strategia FTS na USDJPY

Strategia FTS na USDJPY
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułDane makro 20.02.2019
Następny artykułEthereum w drodze na nowe – lokalne szczyty?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.