Ethereum w drodze na nowe – lokalne szczyty?

0
586

Analizując sytuację techniczną na ETHUSD, trzeba najpierw wziąć pod uwagę korelację głównych walut cyfrowych i wybite strefy podażowe na Bitcoinie i Litecoinie. Tam też w ostatnich godzinach widzimy zdecydowaną przewagę kupujących, którzy nie dopuścili do tak “dużej” korekty ostatnich wzrostów.

Jeżeli sentyment nie ulegnie zmianie, wydaje się, że wyjście górą ponad 147 – 148 dolarów jest kwestią najbliższych kilku godzin. Kolejny target dla notowań Ethereum wyznaczmy z szerokiego swingu spadkowego, który miał miejsce przez ostatnie 2 miesiące 2018 roku. Po konkretne wartości cenowe zapraszam do poniższego video 🙂

Ethereum – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Ethereum w drodze na nowe   lokalne szczyty?

Ethereum w drodze na nowe – lokalne szczyty?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułStrategia FTS na USDJPY
Następny artykułDane makro 21.02.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.