Sygnał kupna na Bitcoinie – Jakie poziomy może osiągnąć lider kryptowalut?

0
382

Sygnał kupna

Czerwca tendencja spadkowa na BTCUSD została właśnie zanegowana. Rynek kilkukrotnie odbijał się od strefy wsparcia 8900 dolarów, która była precyzyjnie broniona. Wybicie górą linii trendu spadkowego otwiera nowe scenariusze na rynku Bitcoina oraz pozostałych kryptowalut, które są mocno skorelowane z BTC.

Sygnał kupna na Bitcoinie   Jakie poziomy może osiągnąć lider kryptowalut?


BTCUSD H4

źródło: xStation

Target wzrostowy

Kluczową i psychologiczną barierą dla notowań BTCUSD pozostaje nadal 10 000 dolarów. Jest to poziom, który rozgrywany jest z przerwami właściwie od początku maja bieżącego roku. Pomimo wcześniejszego naruszenia, strona podażowa skutecznie niweluje wszelkie próby trwałego wybicia górą. Zakładają próby długich pozycji w obecnym momencie, kiedy to notowania wybiły linię trendu spadkowego, dość ciekawą opcją jest long z targetem właśnie w okolicy 10 000 USD.

Poprzedni artykułSpekulacja na rynku FOREX z Fibonacci Team
Następny artykułAKADEMIA TRADINGU – Wyprowadzanie stratnych pozycji na rachunku. Jak robić to skutecznie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.