Target na Ethereum osiągnięty

0
553

Pozytywny sentyment widoczny jest na cały rynku kryptowalut od kilku dni. W zasadzie od początku lutego, średnioterminowy trend na głównych walutach cyfrowych można uznać za wzrostowy. Trzeba jednak z umiarem oceniać to co obecnie obserwujemy, ponieważ z szerokiej perspektywy, odreagowanie cen stanowi tylko bardzo małą korektę spadków z 2018 roku. 

W ostatnich godzinach kurs Ethereum w amerykańskim dolarze, osiągnął pierwszy target po cenie 147 dolarów. Wyznaczaliśmy go z mierzenia 78,6% swingu spadkowego ze stycznia. Poziom potwierdza wyraźna biegunowość, a popyt od kilkunastu godzin nie jest w stanie go sforsować.

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Target na Ethereum osiągnięty

Target na Ethereum osiągnięty
5 (100%) 1
Poprzedni artykułPoranny sygnał na USDCAD?
Następny artykuł[WEBINAR] Strategia Fibonacci Team School na rynku FOREX – 19.02.2019 – godzina 18:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.