Poranny sygnał na USDCAD?

0
592

Od początku tygodnia na wykresie USDCAD budowana jest korekta wzrostowa. Tempo “wspinaczki” uzależnione jest oczywiście od poniedziałkowego święta w Stanach Zjednoczonych. Na dzisiejszej sesji azjatyckiej widać już większe zaangażowanie kupujących w stosunku do wczorajszego popołudnia.

Z perspektywy interwału 30-minutowego, kurs dotarł do lokalnej strefy oporu. Poziom wyznacza górna podstawa prostokąta OneToOne po kursie 1,3260. Jeżeli uda się utrzymać ten poziom, pierwszy target spadkowy znajduje się na dolnej podstawie OB. W przypadku wyjścia górą, kolejnym poziom do wypełnienia znajduje się w strefie ZZB przy współczynniku 50% (1,3280).

 

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Poranny sygnał na USDCAD?

Poranny sygnał na USDCAD?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDane makro 19.02.2019
Następny artykułTarget na Ethereum osiągnięty
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.