Dane makro 19.02.2019

0
427

Ważny punkt dla trzymających pozycję na parach walutowych z dolarem australijskim, o godzinie 01:30 naszego czasu ogłoszone zostaną “minutki” z ostatniego posiedzenia Banku Rezerw Australii.

Sesja europejska to dane o inflacji ze Szwecji, które z pewnością spotęgują zmienność na crossach z koroną szwedzką (SEK). Dla nas najistotniejsza będzie godzina 10:30 i odczyty z rynku pracy w Wielkiej Brytanii. Przed południem również indeks nastrojów ekonomicznych “ZEW” z Niemiec oraz strefy euro.

Dane makro 19.02.2019

Dane makro 19.02.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułLitecoin drożeje zgodnie z dzisiejszym sentymentem rynkowym
Następny artykułPoranny sygnał na USDCAD?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.