Litecoin drożeje zgodnie z dzisiejszym sentymentem rynkowym

0
463

Główne rynki kryptowalut są na ta chwilę nadal mocno skorelowane, a kluczowy wpływ na pozostałe ma oczywiście lider branży – Bitcoin. Wpływ drożejącego BTC widać w tym przypadku na Litecoinie, którego analizujemy technicznie w poniższym video. 

Spadki z pierwszej połowy ubiegłego tygodnia okazały się dużo skromniejsze niż oczekiwaliśmy. Zatem układ OneToOne, który służył jako najbliższe wsparcie średnioterminowe, zostaje odsunięty w czasie. 

Rozgrywka wśród kupujących i sprzedających toczyć się będzie o szeroki poziom kierunkowy 48 dolarów, około 2 USD od obecnej wyceny LTCUSD. Oddalając wykres w skali ostatnich 6 miesięcy, poziom ten stanowił bardzo silne wsparcie na przestrzeni trzeciego kwartały 2008 roku. Po dynamicznym wybiciu dołem w połowie listopada, rynek potrzebował czterech miesięcy, aby powrócić w pobliże tej strefy – 48 dolarów. 

 

Litecoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Litecoin drożeje zgodnie z dzisiejszym sentymentem rynkowym

Litecoin drożeje zgodnie z dzisiejszym sentymentem rynkowym
5 (100%) 1
Poprzedni artykułStrefa ZZB potwierdzona mierzeniem 61,8 na AUDUSD
Następny artykułDane makro 19.02.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.