Techniczne zwroty na Kanadyjczyku

0
690

Na wykresie USDCAD mieliśmy wyraźnie wzrostowy początek miesiąca. Rynek ukształtował szczyt na poziomie 1,3328 i rozpoczął spadki. Doprowadziło to do zniesienia połowy impulsu spadkowego i reakcji popytu na okrągłym poziomie 1,3200 (50%). Korzystając z overbalance wyznaczamy najbliższy opór na Kanadyjczyku.

USDCAD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Techniczne zwroty na Kanadyjczyku


Techniczne zwroty na Kanadyjczyku
5 (100%) 2
Poprzedni artykułLokalne poziomy wsparcia na XRPUSD
Następny artykułFormacje harmoniczne na rynku FOREX&KRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.