Trwa korekta wzrostowa na Ethereum

0
782

Grudniowe minima wyznaczone zostały nieco ponad okrągłą ceną 80 dolarów. Ostatnie 2-3 dni przynoszą korektę wzrostową z weekendowym szczytem po 100 USD. 

Trwa korekta wzrostowa na Ethereum

Ethereum H1

źródło: xStation

Jednak kluczowym poziomem technicznym dla kupujących jest mierzenie FE100 po 105 dolarów, potwierdzone wyraźną biegunowością tej strefy. Lokalnie korzystamy z dolnej podstawy overbalance, która wyznacza wsparcie po 87 USD.


Poprzedni artykułJak zbudować prostą strategię na rynku FOREX&KRYPTO?
Następny artykułGRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team – NOWY PROJEKT!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.