Wczoraj Strategia Amerykańska, dzisiaj… – czyli trading w terenie

0
650

Wczoraj Strategia Amerykańska, dzisiaj...   czyli trading w terenie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych warsztatów stacjonarnych w Krakowie! Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać i porozmawiać o analizie technicznej w trakcie wspólnych ćwiczeń z platformą MT4. Dziękujemy również członkom KNRK Index za zaproszenie, ciepłe przyjęcie oraz sprawną organizację wydarzenia. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych eventów edukacyjnych:)

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie tematyki zaprezentowanej podczas spotkania zachęcamy do wysyłania maili na adres kontakt@fiboteamschool.pl. Prosimy również o kontakt mailowy uczestników, którzy chcieliby otrzymać prezentację z wykładu poprzedzającego warsztaty.

Jeżeli chcecie pogłębiać swoją wiedzę na tematy rynku Forex oraz technik Fibonacciego zapraszamy do lektury treści znajdujących się w naszej BAZIE ARTYKUŁÓW oraz w zakładce MATERIAŁY na stronie. Ponadto zapraszamy na cotygodniowe wtorkowe bezpłatne spotkania webinarowe Fibonacci Team od Kuchni Basic, podczas których omawiamy nasz bieżący trading, prezentujemy własne transakcje oraz analizujemy wykresy. Aby dołączyć do tych spotkań (każdy wtorek, godzina 19:00) wystarczy dokonać jednorazowego zapisu poprzez formularz znajdujący się TUTAJ.

Dzisiaj w trasie, ale z zyskiem… wczoraj obserwowaliśmy piękną reakcję rynku zgodnie ze Strategią Amerykańską, dzisiaj zarabiamy na spadkach zrealizowanych dzięki transakcji opartej na Strategii Europejskiej. Pozycja wciąż otwarta.

Wczoraj Strategia Amerykańska, dzisiaj...   czyli trading w terenie