Wzrost dynamiki na Litecoinie

0
540

Najciekawszy instrument w gronie głównych kryptowalut to dziś zdecydowanie Litecoin. “Zielona” sesja na Bitcoinie, Ethereum i Ripple jest niezauważalna przy wybiciu na LTCUSD. Tym samym rynek potwierdził punkt D układu harmonicznego Nietoperza, który wyznacza aktualny opór. Liczymy na retest tej strefy podażowej i potwierdzenie sygnału spadkowego z klasycznej formacji podwójnego szczytu.

Litecoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Wzrost dynamiki na Litecoinie


Wzrost dynamiki na Litecoinie
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułDane makro 08.02.2019
Następny artykułRopa wraca do spadków?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.