XTB Trading Masterclass 2020 – największa konferencja online dla inwestorów!

0
261

XTB Trading Masterclass 2020

Drogi Inwestorze,

zapraszamy Cię do wzięcia udziału w największej konferencji online dla inwestorów – XTB Trading Masterclass. To już V edycja, podczas której będziesz mieć okazję poznać 11 wybitnych ekspertów, a wraz z nimi różne strategie i odmienne podejścia do inwestowania.

Dlaczego warto oglądać na żywo tegoroczny Masterclass?

  • 11 inwestorów i traderów opowie o swoich strategiach inwestycyjnych – krótko- i długoterminowych.
  • Poruszymy kwestię instrumentów, którymi warto zainteresować się w najbliższych miesiącach i latach. 
  • Odbędzie się debata ekonomiczna z udziałem Tradera21, dr Przemysława Kwietnia, dr Jacka Bartosiaka oraz prof. Krzysztofa Piecha. Nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania: Czy masowy dodruk pieniądza musi doprowadzić do wzrostu inflacji? Czy zbliża się największy kryzys gospodarczy od lat? Czy upadek dolara jest naprawdę możliwy?

Transmisja online rozpocznie się 23 października o godz. 10:00.

Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje:

Poprzedni artykułMożliwy układ harmoniczny na DAX’ie. Czy Bitcoin wytrzyma?
Następny artykułWażny moment na wykresie Ethereum
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.