Z serii BEFORE/AFTER FxRoom – harmonia na EURPLN

0
1742

Wykres 1. FxRoom
EURPLN – KOMENTARZ + WYKRES BEFORE

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   harmonia na EURPLN

O tym wariancie ukazała się również szczegółowa informacja na naszym blogu: http://www.fiboteamschool.pl/blog/kiedy-atak-na-4-5000-na-eurpln/

Wykres 2. FxRoom
EURPLN – TRANSAKCJA

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   harmonia na EURPLN

Wykres 3. FxRoom
EURPLN – AFTER

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   harmonia na EURPLN

Reakcja spadkowa na formację harmoniczną Nietoperza wyniosła ponad 85 pipsów. W dalszym ciągu są szanse na dalsze spadki. Dodatkowo może powstać zielona geometryczna korekta pędząca. Na bazie strategii swing tradingu, Robertowi z naszego teamu, udało się zarobić ponad 27 pipsów (zamknięcie przed ważną techniczną strefą).

Zapamiętaj!

Poziomy i układy z wyższych interwałów czasowych mają większą siłę oddziaływania na rynek.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.