Z serii BEFORE/AFTER FxRoom – prosty układ na EURJPY

0
496

Wykres 1. FxRoom
EURJPY – KOMENTARZ + ANALIZA (BEFORE)

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   prosty układ na EURJPY

Wykres 2. FxRoom
EURJPY – TRANSAKCJA

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   prosty układ na EURJPY

Wykres 3. FxRoom
EURJPY – AFTER

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   prosty układ na EURJPY

Reakcja na czerwoną geometryczną korektę pędzącą wyniosła ponad 65 pipsów. Nam na bazie tradingu reakcji udało się zarobić około 6 pipsów na tym setupie. W ostatnim czasie pary walutowe z jenem japońskim poruszają się bardzo precyzyjnie, respektując przy tym proste układy geometryczne oraz harmoniczne.

Zapamiętaj!

Chcesz otrzymać dostęp do FxRoom za darmo? Jest to możliwe! Wystarczy wejść w ten link: https://fxroom.noblemarkets.pl i spełnić proste warunki dostępu.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.