Zapraszamy na dzisiejsze webinary!

0
464


Zapraszamy na dzisiejsze webinary!

Zapraszamy na dzisiejsze konsultacje webinarowe Fibonacci Team od Kuchni. Jak co tydzień we wtorek przedstawimy zagrania z ostatnich dni, omówimy sytuacje rynkowe oraz przyjrzymy się geometrii na wykresach.

Jeśli chcesz się dowiedzieć które sytuacje rynkowe warto wykorzystywać, jakie są przesłanki otwieranych przez nas transakcji oraz w jaki sposób analizujemy rynek w naszym codziennym tradingu, zapraszamy na darmowe wtorkowe spotkania Fibonacci Team od Kuchni Basic – zaczynamy o godzinie 19:00!

Wszystkich, którzy jeszcze nie dokonali zapisu poprzez nowy formularz zachęcamy do pozostawienia swojego maila. Link do logowania na spotkanie przesłany zostanie bezpośrednio przed rozpoczęciem webinara. Formularz zapisu znajduje się pod poniższym linkiem.

ZAPISZ SIĘ

 

Zapraszamy na dzisiejsze webinary!

Chwilę po zakończeniu konsultacji w wersji Basic, wszystkich zapisanych w październiku, zapraszamy na spotkanie wersji zaawansowanej. Przed nami jeszcze dwa webinary FTOK Advanced w tym miesiącu. Jak zwykle czeka nas sporo pracy z platformą – zaczynamy o godzinie 20:00!

Już niebawem rozpoczniemy zapisy na spotkania listopadowe. W nowym miesiącu wprowadzamy rozszerzenie zakresu merytorycznego konsultacji, ale o tym już wkrótce!