AKADEMIA TRADINGU – Układy z efektywnym zyskiem do ryzyka

0
404

Zapraszamy na Akademię Tradingu z Fibonacci Team School – Układy z efektywnym zyskiem do ryzyka

Formacje harmoniczne w ciągu ostatnich kilku lat również uległy pewnym modyfikacjom. Z pewnością nie raz zastanawiałeś się:

– Dlaczego układ Gartley’a nie występuje tak często na rynkach?

– Dlaczego układy nie są na tyle czytelne aby jest zauważyć na rzeczywistym rynku?

– Od czego właściwie zależy skuteczność układów harmonicznych? Czy dynamika oraz kształt poszczególnych fal ma znaczenie?

Dodatkowo podczas spotkania:

– Zaprezentujemy dwa stosunkowo nowe układy harmoniczne oraz podstawową różnicę w porównaniu z innymi formacjami.

– Przedstawimy konkretne setup’y rynkowe, które można w stosunkowo łatwy sposób wyznaczyć za pomocą dwóch prostych mierzeń Fibonacciego.

– Pokażemy sprawdzony sposób na efektywne zarządzanie pozycją z targetem sięgającym kilkudziesięciu pipsów.

– Wykorzystamy symulator rynkowy odzwierciedlający realną dynamikę ceny metodą step by step po to aby sprawdzić w których momentach widać czyszczenie stop loss’ów.

AKADEMIA TRADINGU   Układy z efektywnym zyskiem do ryzyka

Poprzedni artykułDAX kończy tydzień poniżej oporu
Następny artykułCzy złoto to już bańka?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.