Czy mamy jeszcze przestrzeń do spadków na EURUSD?

0
481

Obecne spadki na głównej parze walutowej, mogą być częścią korekty spadkowej z większej perspektywy czasowej wykresu. Taki scenariusz wyznacza nam zakończenie tej korekty, co pokrywa się z utrzymanie linii trendu wzrostowego. Podłączenie się do sprzedających może być możliwe z lokalnego overbalance.

EURUSD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Czy mamy jeszcze przestrzeń do spadków na EURUSD?


Czy mamy jeszcze przestrzeń do spadków na EURUSD?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułMyśl dnia…
Następny artykułPolityczna rozgrywka na Kablu
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.