Czy zejście Bitcoina do 3700 USD to okazja na longa?

0
665

Rynek Bitcoina rozpoczyna nowy tydzień od realizacji naszego scenariusza z ubiegłego czwartku. Nieco gorzej wygląda tempo w jakim kurs BTCUSD osiąga oczekiwany poziom 3700 dolarów. Wyznaczony on został na bardzo długim, dolnym cieniu świecy 4-godzinowej, która zaksięgowała strefę wsparcia 3650 USD.

Rynek w szybkim tempie schodzi w atrakcyjne cenowo obszary, a kluczowe będą teraz sygnały popytowe z formacji świecowych. Scenariusz na długie pozycji pozostaje aktualny do momentu wybicia dołem wspomnianego wsparcia przy współczynniku 61,8% (3650 USD). Daje to również możliwość ustawienia dość komfortowego zlecenia stop-loss, które generuje atrakcyjny stosunek zysku do ryzyka. Pierwszy target wzrostowy wynika z lokalnej strefy ZZB na poziomie cenowym 3900 dolarów.

Bitcoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Czy zejście Bitcoina do 3700 USD to okazja na longa?

Czy zejście Bitcoina do 3700 USD to okazja na longa?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 04.03.2019
Następny artykuł[NA ŻYWO] Wracamy do codziennych LIVE’ów z Fibonacci Team – spotykamy się codziennie o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.