Dane makro 01.10.2019 – indeks PMI, PKB, indeks ISM

0
455

Od rana oczekujemy na serię danych przemysłowego PMI z głównych gospodarek europejskich. Będą to wstępne dane za wrzesień, publikowane w przedziale 09:15 – 10:30. Oczekiwania analityków w każdym przypadku zakładają pogorszenie wyniku w stosunku sierpniowych wartości.

Na otarciu sesji amerykańskiej, poznamy ważny odczyt PKB z Kanady. Będzie to finalny odczyt za lipiec w ujęciu miesięcznym. Na dole kalendarium mamy dopełnienie przemysłowych danych PMI oraz ISM ze Stanów Zjednoczonych. W odróżnieniu od porannych odczytów, prognozy dla USA są wzrostowe.

Dane makro 01.10.2019   indeks PMI, PKB, indeks ISM

Dane makro 01.10.2019 – indeks PMI, PKB, indeks ISM
5 (100%) 2
Poprzedni artykułLitecoin – czy dalej cena będzie spadać ?
Następny artykułEuro – bronimy ważny poziom
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.