Euro – bronimy ważny poziom

0
562

Poniedziałkowy scenariusz na wykresie EURPLN-a jest właśnie realizowany. Kurs osiągnął poziom wsparcia 4,3660 i zaczyna rosnąć. Istotne powinno być zamknięcie świecy 4-godzinowej na starcie sesji europejskiej, ponieważ formacja świecowa z początku sesji azjatyckiej nie wygląda optymistycznie.

Euro   bronimy ważny poziom

EURPLN H4

źródło: xStation

Grając pod utrzymanie obecnej fali wzrostowej, targetem dla ewentualnych długich pozycji może być strefa oporu 4,3960. Mamy tu zatem około 300 pipsów potencjału wzrostowego, a optymalny do prowadzenia pozycji będzie interwał 4-godzinowy.

Poprzedni artykułDane makro 01.10.2019 – indeks PMI, PKB, indeks ISM
Następny artykułFrank – czy warto teraz kupować?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.