Dane makro 02.12.2019 – sprzedaż detaliczna, indeks PMI dla przemysłu

0
418

Poranne dane o sprzedaży detalicznej to wyróżniająca się pozycja w kalendarium patrząc na pozostałe odczyty. Będzie to raport w ujęciu rocznym za miesiąc październik. Konsensus zakłada niewielki spadek wyniku w stosunku do poprzedniego okresu.

Od godziny 09:15 do 10:30 prezentowane będą wstępne wartości przemysłowego indeksu PMI za listopad. Kolejno będzie to publikacja z Hiszpanii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Niemiec, Strefy Euro oraz Wielkiej Brytanii. Podczas sesji amerykańskiej te same wartości zaprezentowane zostaną ze Stanów Zjednoczonych z podziałem na PMI i bardziej prestiżowy dla tej gospodarki – ISM.

Dane makro 02.12.2019   sprzedaż detaliczna, indeks PMI dla przemysłu

Dane makro 02.12.2019 – sprzedaż detaliczna, indeks PMI dla przemysłu
5 (100%) 1
Poprzedni artykułLarry Williams i jego sekrety tradingu krótkoterminowego
Następny artykułNajważniejszy rynek walutowy – obecne okazje na dolarze amerykańskim
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.