Dane makro 02.12.2020 – stopy procentowe, raport ADP

0
155

Przed południem poznamy publikację z europejskiego rynku pracy. Na godzinę 11:00 zaplanowany jest bowiem odczyt o stopie bezrobocia za październik. Prognozy zakładają symboliczny wzrost i poziom 8,4%.

W dalszej części dnia opublikowana zostanie decyzja Rady Polityki Pieniężnej na temat kosztu pieniądza w Polsce. Konsensus zakłada utrzymanie obecnego 0,10%. Kolorem czerwonym oznaczone zostały odczyty ze Stanów Zjednoczonych, a więc ADP i zapasy ropy naftowej.

Dane makro 02.12.2020   stopy procentowe, raport ADP

Poprzedni artykułCzy Bitcoin wybije psychologiczne 20 000 USD?
Następny artykułJak duży będzie ten zwrot na Złocie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.