Dane makro 03.06.2020 – indeks PMI, zapasy ropy naftowej

0
332

Sesja europejska to seria danych usługowego PMI. Będą to odczyty za maj, kolejno z Hiszpanii, Włoch, Francji, Niemiec, Strefy Euro oraz Wielkiej Brytanii. We wszystkich przypadkach oczekiwania analityków zakładają wyraźną poprawę wyniku co jest zgodne z etapami odmrażania gospodarek.

Na godzinę 14:15 zaplanowana jest publikacja raport z amerykańskiego rynku pracy – ADP. Wskaźniki te przechodzą w ostatnim czasie dużą próbę przydatności z uwagi na ekstremalnie niepewne otoczenie. W dalszej części dnia ISM dla usług z USA, stopy procentowe w Kanadzie oraz raport z rynku ropy naftowej.

Dane makro 03.06.2020   indeks PMI, zapasy ropy naftowej

Poprzedni artykułPolska waluta zyskuje na wartości. Okazje inwestycyjne na parach z PLN-em.
Następny artykułCzy Fibonacci działa w tradingu?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.