Dane makro 03.12.2020 – indeks PMI, wnioski o zasiłek

0
190

Na sesji europejskiej poznamy serię danych usługowego PMI za listopad. Prognozy dla większości odczytów zakładają wyraźny spadek wyniku. Konsensus utrzymany powinien być jedynie w Wielkiej Brytanii.

Na godzinę 14:30 zaplanowana jest publikacja raportu z amerykańskiego rynku pracy. W dalszej części dnia poznamy dopełnienie z sektora usługowego, a będzie to ISM ze Stanów Zjednoczonych. Prognoza zakłada tutaj niewielki spadek wartości.

Dane makro 03.12.2020   indeks PMI, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykułCzy to już koniec wzrostów na Ethereum?
Następny artykułKapitał wraca do amerykańskie dolara – Czy to sygnał spadkowy dla indeksów?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.