Dane makro 04.12.2019 – PMI dla usług, stopy procentowe

0
723

Na dzisiejszej sesji europejskiej poznamy odczyt usługowego PMI za listopad. W większości przypadków, konsensus analityków zakłada spadek wyniku za ostatni okres pomiarowy. Jedynie oczekuje się, iż Francja utrzymana wartość na poprzednim poziomie 52,9.

Początek sesji popołudniowej to decyzja Rady Polityki Pieniężnej oraz raport ADP z amerykańskiego rynku pracy. Na godzinę 16:00 zaplanowana jest publikacja usługowego ISM ze Stanów Zjednoczonych oraz decyzja o koszcie pieniądza ze strony Bank of Canada. Trzydzieści minut później raport z rynku ropy naftowej i aktualizacja tygodniowych zmian magazynowych.

Dane makro 04.12.2019   PMI dla usług, stopy procentowe

Poprzedni artykułCena Bitcoina coraz bardziej spada. Czy inwestorzy wytrzymają?
Następny artykułFunt utrzymuje tendencję. Ciekawa okazja inwestycyjna na celowniku
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.