Dane makro 05.01.2020 – inflacja CPI, stopa bezrobocia

0
52

Kalendarz makro na wtorek jest dość skromy. Dane rozpoczynają się wartościami ze Szwajcarii, które dotyczyć będą poziomu inflacji CPI w grudniu. Oczekiwania zakładają utrzymanie wskaźnika poniżej 0,0%.

Przed godziną 10 poznamy dane z niemieckiego rynku pracy. Raport za grudzień zawierać będzie zmianę bezrobocia w ujęciu nominalnym oraz procentową wartość wskaźnika stopy bezrobocia. Podczas sesja amerykańskiej zaplanowaną mamy publikację ISM ze Stanów Zjednoczonych.

Dane makro 05.01.2020   inflacja CPI, stopa bezrobocia

Dane makro 05.01.2020 – inflacja CPI, stopa bezrobocia
5 (100%) 3
Poprzedni artykułJak duża może być korekta na Ethereum?
Następny artykuł61,8% fibo powstrzymuje spadki na SP500. Bitcoin wybił dołem OVERBALANCE
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.