Dane makro 05.01.2020 – inflacja CPI, stopa bezrobocia

0
317

Kalendarz makro na wtorek jest dość skromy. Dane rozpoczynają się wartościami ze Szwajcarii, które dotyczyć będą poziomu inflacji CPI w grudniu. Oczekiwania zakładają utrzymanie wskaźnika poniżej 0,0%.

Przed godziną 10 poznamy dane z niemieckiego rynku pracy. Raport za grudzień zawierać będzie zmianę bezrobocia w ujęciu nominalnym oraz procentową wartość wskaźnika stopy bezrobocia. Podczas sesja amerykańskiej zaplanowaną mamy publikację ISM ze Stanów Zjednoczonych.

Dane makro 05.01.2020   inflacja CPI, stopa bezrobocia

Poprzedni artykułJak duża może być korekta na Ethereum?
Następny artykuł61,8% fibo powstrzymuje spadki na SP500. Bitcoin wybił dołem OVERBALANCE
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.