Dane makro 05.03.2019

0
560

Wtorkowy kalendarz danych makro prezentuje się dość interesująco. Osoby handlujące na sesji europejskiej jak i na sesji amerykańskiej mogą liczyć na podwyższoną zmienność. Przed południem poznamy przede wszystkim odczyty PMI dla usług w kilku krajach europejskich. W Hiszpanii i Włoszech prognozy zakładają negatywne wartości w stosunku do poprzedniego okresu.

Podczas sesji amerykańskiej najciekawsza z punktów widzenia daytradera powinna być godzina 16. Wtedy to poznamy usługowe ISM w Stanach Zjednoczonych oraz raport z rynków nieruchomości za grudzień.

Dane makro 05.03.2019

Dane makro 05.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułNajbliższa strefa popytowa na Złocie
Następny artykułPrzegląd rynku FOREX&KRYPTO – szukanie okazji dnia z Fibonacci Team – codziennie o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.