Dane makro 07.01.2020 – wnioski o zasiłek, inflacja CPI

0
286

Dziś prawdopodobnie czeka nas ciekawa sesja na rynkach finansowych. Jeszcze przedpołudniem poznamy raport inflacyjny ze strefy euro za grudzień. Analitycy oczekują bardzo zbliżonych wyników r/r, a więc każde odejście od tej normy może dostarczyć dość dużej zmienności na wykresach.

Wczesnym popołudniem ogłoszony zostanie raport ECB o polityce monetarnej. W dalszej części dnia poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy, ale również indeksy PMI oraz ISM dla USA i Kanady.

Dane makro 07.01.2020   wnioski o zasiłek, inflacja CPI

Poprzedni artykułSpadki na Bitcoinie to tylko korekta?
Następny artykułKRYPTOTRADING – dlaczego techniki Fibonacciego działają na kryptowalutach?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.