Dane makro 07.05.2019

0
532

Poranny handel na europejskich indeksach może być uzależniony od danych z niemieckiej gospodarki. Na starcie sesji poznamy dwa finalne odczyty za marzec w ujęciu miesięcznym.

W trakcie popołudniowego handlu, warto zwrócić uwagę na godzinę 16:00. Czeka nas raport z sektora turystycznego w Stanach Zjednoczonych oraz odczyt PMI z Kanady za kwiecień.

Dane makro 07.05.2019

Dane makro 07.05.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKurs jena na tle weekendowych newsów handlowych
Następny artykułNowe szczyty tylko na Bitcoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.