Dane makro 09.07.2019 – stopa bezrobocia, zezwolenia na budowę

0
455

Po otwarciu sesji europejskiej nie poznamy dziś istotnych odczytów makro. Zmianę sentymentu mogą jedynie przynieść nieoczekiwane “zagrywki” głównych ośrodków finansowych świata oraz największych polityków.

W godzinach 14:15 – 14:30 poznamy wartości z kanadyjskiego rynku nieruchomości. Nieco później zaplanowane jest wystąpienie prezes FED – Jerome Powella. Po otwarciu rynku kasowego w Stanach Zjednoczonych zostanie opublikowany raport na temat miejsc pracy w sektorze turystyki. Konsensus zakłada wynika bardzo zbliżony do kwietniowego.

Dane makro 09.07.2019   stopa bezrobocia, zezwolenia na budowę

Dane makro 09.07.2019 – stopa bezrobocia, zezwolenia na budowę
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKurs euro i dolara – jak wykorzystać słabość PLN-a?
Następny artykułAnaliza euro i dolara – kluczowe strefy średnioterminowe
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.