Dane makro 11.07.2019 – inflacja CPI, protokół ECB, wnioski o zasiłek

0
606

Początek sesji europejskiej to dane inflacyjne z Niemiec i Francji. Prognozy zakładają utrzymanie wyniku z majowego raportu m/m. O godzinie 13:30 prezentacja protokołu ECB z ostatniego posiedzenia banku.

Dość neutralne prognozy CPI za miesiąc czerwiec dla Stanów Zjednoczonych. Środowy komentarz prezesa Powella będzie odpowiedzialny za dolarowe nastroje do końca bieżącego tygodnia. 

Dane makro 11.07.2019   inflacja CPI, protokół ECB, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykułŚroda na wykresach FOREX & CRYPTO
Następny artykułKurs euro i dolara – jak wykorzystać obecne wyceny?
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.