Dane makro 12.03.2019

0
399

Wtorkowy kalendarz makro powinien być interesujący dla zwolenników par walutowych z brytyjskim funtem. Z pewnością warto zwrócić więc uwagę na godzinę 10:30 i wykres GBPUSD oraz EURGBP. Po godzinie 9 na naszym blogu pojawi się analiza techniczna jednej z tych par walutowych, gdzie będziemy szukać rozegrania odczytów produkcji przemysłowej i PKB z UK.

Przypominam o aktualnej rozbieżności czasowej sesji amerykańskiej, która to zgodnie z naszym czasem startuje już o 13:30. Handel rozpocznie się od odczytów inflacyjnych ze Stanów Zjednoczonych, które zgodnie z konsensusem mają być bardzo zbliżone do poprzednich okresów.

Dane makro 12.03.2019

Dane makro 12.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułBiegunowość wyznacza kluczowe poziomy na Ethereum
Następny artykułGBPUSD pomiędzy technicznymi poziomami
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.