Dane makro 16.04.2019

0
696

Kluczowy moment podczas sesji europejskiej to godzina 10:30 i dane z rynku pracy w Wielkiej Brytanii. Oczekiwania w stosunku do poprzedniego miesiąca są mieszane. Pół godziny później poznamy wskaźniki wyprzedzające na temat nastrojów ekonomicznych w Niemczech oraz Strefie Euro.

Dane makro 16.04.2019

Podczas handlu na sesji amerykańskiej poznamy odczyty o sprzedaży przemysłowej w ujęciu miesięcznym. Interesuje nas godzina 14:30 oraz 15:15, kiedy poznamy wartości z Kanady i Stanów Zjednoczonych.  

Poprzedni artykułPoziom kierunkowy na BTCUSD
Następny artykułSzansa na układ OneToOne na EURJPY
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.