Szansa na układ OneToOne na EURJPY

0
767

Kwietniowe wzrosty dotarły do technicznej strefy podażowej przy współczynniku 78,6%. Poziom potwierdzony jest wierzchołkiem z drugiej połowy marca oraz formacjami świecowymi z górnymi cieniami. Jest to poziom cenowy 126,70, przez co obecna fala spadkowa przekroczyła 300 pipsów. 

Szansa na układ OneToOne na EURJPY

EURJPY H1

źródło: xStation

Jeżeli uda się wybronić wspomniany opór, otwiera się scenariusz OneToOne wyznaczający najbliższe wsparcie. Największa korekta spadkowa, którą wykorzystujemy ma rozpiętość około 80 pipsów i wyznacza najbliższe wsparcie po kursie 125,95. Jeżeli zmienność utrzyma się na umiarkowanym poziomie, jest szansa na wypełnienie schemat overbalance jeszcze podczas wtorkowego handlu.

Szansa na układ OneToOne na EURJPY
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 16.04.2019
Następny artykułCzy zaatakujemy 3000 punktów na amerykańskim SP500?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.