Dane makro 22.03.2019

0
546

Dzisiejszy kalendarz makro powinien być atrakcyjny dla traderów zarówno podczas sesji europejskiej, jak i amerykańskiej. Przed południem warto zwrócić uwagę na przedział czasowy 9-10 kiedy to poznamy odczyty indeksu PMI dla przemysłu oraz usług w krajach europejskich. Oczekiwania w stosunku do okresu poprzedniego są bardzo zróżnicowane. Będą to wstępne dane za marzec.

Początek handlu za oceanem to godzina 13:30 i inflacja oraz sprzedaż detaliczna w Kanadzie. Mamy tu kolor czerwony, więc warto zwrócić uwagę na poziom układy techniczne CAD-a. W dalszej części sesji amerykańskiej prezentacja indeksu PMI oraz raport z rynku nieruchomości za luty w Stanach Zjednoczonych.

Dane makro 22.03.2019

Dane makro 22.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułSekwencja OneToOne na AUDUSD
Następny artykułPołączenie dwóch mierzeń na EURUSD
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.