Dane makro 23.04.2019

0
519

Dość spokojne otwarcie handlu w nowym tygodniu. Wtorkowe kalendarium podczas sesji europejskiej to jedynie odczyt z polskiej gospodarki. O godzinie 10 sprzedaż detaliczna w ujęciu rocznym za marzec. Konsensus zakłada spadek dynamiki do 3,9%.

Na otwarciu sesji amerykańskiej (14:30) odczyt z Kanady. Kluczowa może być godzina 16:00 i raport z rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Odczyty za marzec mogą wprowadzić na rynku więcej zmienności i wypełnić układy techniczne.

Dane makro 23.04.2019

Dane makro 23.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułKonsolidacja na USDCAD w toku
Następny artykułOtwarcie tygodnia na AUDUSD
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.