Dane makro 23.12.2020 – PKB, sprzedaż nieruchomości

0
62

Sesja europejska rozpoczyna się od danych PKB z Hiszpanii. W związku z luzowaniem i zacieśnianiem obostrzeń dynamika kwartalna jest bardzo rozchwiana. Na godzinę 10:00 zaplanowana jest publikacja stopy bezrobocia w Polsce, która szacowana jest na 6,2%.

Na otwarciu sesji amerykańskiej poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy oraz kanadyjskie PKB. W dalszej części dnia raport z rynku nieruchomości oraz tygodniowy stan zapasów ropy naftowej.

Dane makro 23.12.2020   PKB, sprzedaż nieruchomości

Dane makro 23.12.2020 – PKB, sprzedaż nieruchomości
5 (100%) 1
Poprzedni artykułCzy złoto wygeneruje sygnał wzrostowy?
Następny artykułSzybka realizacja zysków na amerykańskim dolarze
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.