Dane makro 23.12.2020 – PKB, sprzedaż nieruchomości

0
258

Sesja europejska rozpoczyna się od danych PKB z Hiszpanii. W związku z luzowaniem i zacieśnianiem obostrzeń dynamika kwartalna jest bardzo rozchwiana. Na godzinę 10:00 zaplanowana jest publikacja stopy bezrobocia w Polsce, która szacowana jest na 6,2%.

Na otwarciu sesji amerykańskiej poznamy dane z amerykańskiego rynku pracy oraz kanadyjskie PKB. W dalszej części dnia raport z rynku nieruchomości oraz tygodniowy stan zapasów ropy naftowej.

Dane makro 23.12.2020   PKB, sprzedaż nieruchomości

Poprzedni artykułCzy złoto wygeneruje sygnał wzrostowy?
Następny artykułSzybka realizacja zysków na amerykańskim dolarze
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.