Dane makro 25.04.2019

0
640

Poświąteczny tydzień prezentuje się dość umiarkowanie pod względem danych makro. W godzinach przedpołudniowych zwracam uwagę jedynie na decyzję o stopach procentowych w Szwecji i możliwe reakcję na parach walutowych USDSEK i EURSEK.

Początek sesji amerykańskiej może ustawić handel za oceanem. Godzina 14:30 to trzy odczyty ze Stanów Zjednoczonych. Raport o zamówieniach na dobra trwałego użytku w ujęciu miesięcznym za marzec zakłada poprawę wyników.

Dane makro 25.04.2019

Dane makro 25.04.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKorekta spadkowa na LTCUSD
Następny artykułKontynuacja trendu na GBPUSD
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.