Dane makro 25.11.2020 – wnioski o zasiłek, protokół FOMC

0
229

Środowy kalendarz zawiera przede wszystkim odczyty na sesji amerykańskiej. Przed południem poznamy zaledwie jedną wartość, która dotyczyć będzie polskiej gospodarki. Na godzinę 10:00 zaplanowana jest bowiem publikacji stopy bezrobocia za październik.

Druga część dnia upłynie pod dyktando gospodarki amerykańskiej. W przypadku prognoz na odczyty z godziny 14:30 widzimy mieszane odczucia analityków. Z kolei dalsza część dnia i dane z godziny 16:00 wyglądają na prognozowane negatywnie w stosunku do poprzednich wartości.

Dane makro 25.11.2020   wnioski o zasiłek, protokół FOMC

Poprzedni artykułSpada awersja do ryzyka – Kapitał ucieka od japońskiego jena
Następny artykułBitcoin w trendzie wzrostowym – Czekamy na okrągłe 20 000 dolarów
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.