Dane makro 26.02.2019

0
612

Na otwarciu sesji europejskiej poznamy odczyt o nastrojach konsumpcyjnych w Niemczech z koncernu GfK. Wtorkowe dane przed południem, uzupełni komunikat z Wielkiej Brytanii o liczbie zaakceptowanych wniosków kredytowych za styczeń.

Warto zwrócić uwagę na godzinę 14:30 – 15:00, poznamy wtedy kilka odczytów ze Stanów Zjednoczonych z sektora nieruchomości. Około godziny 16 komunikat prezesa FED J. Powella, a o równej godzinie odczyt indeksu zaufania konsumentów, raportowany przez Conference Board.

Dane makro 26.02.2019

Dane makro 26.02.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDwa szerokie swingi na SP500
Następny artykuł61.8 + 161.8 na USDJPY
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.