61.8 + 161.8 na USDJPY

0
761

Doczekaliśmy się zaksięgowania strefy podażowej 110,90 – 111,00 na parze walutowej USDJPY. Po wyznaczeniu dołka przy okrągłym kursie (105,00) rynek potrzebował blisko dwa miesiące na pokonanie przestrzeni 600 pipsów. Wspomniany opór potwierdza cluster silnych mierzeń Fibonacciego w postaci wewnętrznego 61,8% oraz zewnętrznego 161,8%. Współczynniki nakładają się z dużą precyzją oraz potwierdzone są biegunowością tej strefy.

Jeżeli uda się utrzymać kluczowy opór ~ (111,00), mamy przygotowany scenariusz z układem OneToOne. Pozwala on wyznaczyć najbliższe wsparcie na dolnej podstawie overbalance, w pobliżu linii trendu wzrostowego. Na tą chwilę jest to poziom cenowy 109,75.

USDJPY – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

61.8 + 161.8 na USDJPY

61.8 + 161.8 na USDJPY
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 26.02.2019
Następny artykułRetest fibo na Ethereum
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.