Retest fibo na Ethereum

0
1319

Po silnym impulsie spadkowym z poziomu podażowego 166 dolarów, brak jest większych oznak popytu na Ethereum. Odnosimy się jednak do skali przeceny z ostatnich dni, dlatego 3-4 dolarowy ruch, nie generuje poprawy sentymentu. 

Strefa popytowa opiera się na dwóch mierzeniach wewnętrznych Fibonacciego w postaci 38,2% + 50%. Jest to poziom cenowy 132 – 133 dolary, który wcześniej został przetestowany długim, dolnym cieniem. Na obecnym pułapie, zaczynają nam się tworzyć pozytywne formacje świecowe, jednak kierunek będzie też w dużej mierze zależał od korelacji z Bitcoinem.

Ethereum – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Retest fibo na Ethereum

Retest fibo na Ethereum
Oceń ten wpis
Poprzedni artykuł61.8 + 161.8 na USDJPY
Następny artykułDane makro 27.02.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.