Dane makro 27.02.2019

0
638

Jak na środek tygodnia, kalendarz danych makro prezentuje się raczej skromnie. Przed południem zaplanowane są wystąpienia przedstawicieli z banków centralnych strefy euro (ECB) oraz Niemiec (Bundesbank).

Sesja amerykańska rozpocznie się od odczytów inflacyjnych z Kanady za styczeń. Około godziny 16:00 kolejny komunikat ze strony prezes FED, Jerome Powella oraz indeks umów na kupno nieruchomości w ujęciu miesięcznym. Tradycyjnie o 16:30 poznamy raport z rynku ropy naftowej i tygodniową zmianę stanu zapasów.

Dane makro 27.02.2019

Dane makro 27.02.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułRetest fibo na Ethereum
Następny artykułDolna podstawa OB pozostaje aktualna na Litecoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.