Dolna podstawa OB pozostaje aktualna na Litecoinie

0
563

Litecoin handlowany jest dziś w okolicy 45 dolarów. Kurs porusza się w górę od kilku godzin, jednak na tle ostatniej przeceny z poziomu 54 USD, skala dzisiejszego wzrostu jest mało dostrzegalna. Jednak z uwagi na dynamiczne ruchy co kilka dni, nie szukamy lokalnych układów, ponieważ cierpliwość popłaca przy schematach z interwału H4.

Nadal oczekujemy pełnego zaksięgowania strefy wsparcia przy współczynniku 38,2%. Poziom potwierdzony jest przez dolną podstawę OneToOne oraz biegunowość ze szczytem w połowie stycznia. Tworzy to strefę popytową o rozpiętości nieco ponad 1 dolar. Tak też kształtuje się nasz aktualny układ na Litecoinie, a w ramach potwierdzenia będziemy z pewności posiłkować się korelacją z BTCUSD.

Litecoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Dolna podstawa OB pozostaje aktualna na Litecoinie

Dolna podstawa OB pozostaje aktualna na Litecoinie
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDane makro 27.02.2019
Następny artykułDane makro 28.02.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.