Dane makro 28.02.2019

0
564

Dzisiejsze kalendarium makro, prezentuje się interesująco przez większość dnia. Istotne odczyty będziemy poznawać w pierwszej części sesji europejskiej jak i sesji amerykańskiej. 

Jeszcze przed oficjalnym startem parkietów giełdowych na Starym Kontynencie, odczyt PKB ze Szwajcarii w ujęciu k/k oraz r/r. Przed południem poznamy jeszcze dane inflacyjne z Francji, Włoch i Hiszpanii. 

Przed wejściem na rynek dużego kapitału w Stanach Zjednoczonych, warto zwrócić uwagę na godzinę 14:00 i dopełnienie CPI z Niemiec w ujęciu miesiąc do miesiąca. Pół godziny później, ważny odczyt PKB za czwarty kwartał w USA.

Dane makro 28.02.2019

Dane makro 28.02.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDolna podstawa OB pozostaje aktualna na Litecoinie
Następny artykułStrefa podażowa na EURJPY nadal w grze
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.