Strefa podażowa na EURJPY nadal w grze

0
724

Wzrosty na EURJPY trwają właściwie od początku 2019 roku. Jest to podyktowane jednak tym, że przez pierwsze dwa dni stycznia, rynek wykonał bardzo dynamiczny ruch na południe, który teraz odrabia od kilku tygodni. 

Obecnie rozgrywana jest strefa podażowa 126,10 – 126,20 przy współczynniku 50% z szerokiego mierzenia fali spadkowej. Liczmy na wyznaczenie w tym obszarze sygnałów sprzedaży np. formacji odwrócenia trendu – RGR (głowa z ramionami). Trwałe wyjście ponad 126,20 będzie jednoznaczne z anulowaniem obecnego scenariusza. Natomiast zasięg ewentualnej korekty spadkowej, wyznacza mierzenie FE100 po kursie 124,65.

EURJPY – komentarz video

Strefa podażowa na EURJPY nadal w grze
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDane makro 28.02.2019
Następny artykułPomysł na rozegranie BTCUSD
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.