Pomysł na rozegranie BTCUSD

0
686

Wczorajszy wieczór przyniósł ponowny wzrost dynamiki na rynku kryptowalut. Bitcoin wyznaczający trendy na walutach cyfrowych, wykonał szybki atak na strefę wsparcia 3650 dolarów przy współczynniku 61,8%.

Na aktualnych poziomach ciężko zając pozycję z akceptowalną precyzją, która dałaby zadowalający stosunek zysku do ryzyka. Dlatego oczekujemy ponownego zejścia na mniejszej dynamice w okolice okrągłej ceny 3700 USD, a więc strefie cienia świecy H4. Będziemy tam próbowali “podbierać” długie pozycje z zabezpieczeniem pod wczorajszym minimum. Jeżeli takie wyceny się nie pojawią w najbliższych godzinach, porostu pozostajemy poza rynkiem.

BTCUSD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Pomysł na rozegranie BTCUSD

Pomysł na rozegranie BTCUSD
5 (100%) 2
Poprzedni artykułStrefa podażowa na EURJPY nadal w grze
Następny artykułFOREX LIVE TRADING – Sopot – 1.03.2019 – startujemy o 9:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.