Dane makro 27.11.2020 – PKB, inflacja CPI

0
274

Dziś mamy jeden z tych dni, kiedy na rynkach zabraknie kapitału ze strony Stanów Zjednoczonych. Widać to również w kalendarz makro, który obejmuje jedynie dane w godzinach przedpołudniowych.

Rozpoczynamy od wyników z Francji, które obejmują wydatki konsumpcyjne, inflację oraz PKB. Prognozy analityków zakładają poprawę wyników. Po godzinie 9 poznamy raport PKB za trzeci kwartał ze Szwecji. W tym przypadku również poprawa nastrojów powinna być zdecydowanie widoczna w wynikach.

Dane makro 27.11.2020   PKB, inflacja CPI

Poprzedni artykułJak duża może być korekta na rynku kryptowalut?
Następny artykułRopa tanieje – Jak duża będzie ta korekta?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.