Dane makro 28.12.2020 – sprzedaż detaliczna, indeks FED

0
294

Dzisiejsze kalendarium zawiera tylko 3 wartości. W pierwszej godzinie sesji europejskiej poznamy odczyty z Norwegii oraz Hiszpanii. Będzie to raport o sprzedaży detalicznej za listopad.

Podczas sesji amerykańskiej opublikowany zostanie wyniku przemysłowego indeksu FED za grudzień. Na tą chwilę brak jest oczekiwanych wartości.

Dane makro 28.12.2020   sprzedaż detaliczna, indeks FED

Poprzedni artykułBrak zdecydowania na rynku Ethereum
Następny artykułCzy złoto wróci do wzrostów?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.