Dane makro 30.12.2020 – indeks nieruchomości, zapasy ropy naftowej

0
277

Poniżej przedstawiam kalendarz makro na przedostatni dzień 2020 roku. Dane obejmują sesję amerykańską i opublikowane zostaną po otwarciu rynku kasowego w Stanach Zjednoczonych.

Na godzinę 15:45 zaplanowany jest odczyt Chicago PMI za grudzień. Analitycy zakładają niewielki spadek wyniku. W dalszej części dnia poznamy raport z rynku ropy naftowej oraz indeks nieruchomości.

Dane makro 30.12.2020   indeks nieruchomości, zapasy ropy naftowej

Poprzedni artykułCzy linia trendu na EURUSD zostanie utrzymana?
Następny artykułKolejny okrągły poziom na Bitcoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.