Dane makro 30.12.2020 – indeks nieruchomości, zapasy ropy naftowej

0
76

Poniżej przedstawiam kalendarz makro na przedostatni dzień 2020 roku. Dane obejmują sesję amerykańską i opublikowane zostaną po otwarciu rynku kasowego w Stanach Zjednoczonych.

Na godzinę 15:45 zaplanowany jest odczyt Chicago PMI za grudzień. Analitycy zakładają niewielki spadek wyniku. W dalszej części dnia poznamy raport z rynku ropy naftowej oraz indeks nieruchomości.

Dane makro 30.12.2020   indeks nieruchomości, zapasy ropy naftowej

Dane makro 30.12.2020 – indeks nieruchomości, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCzy linia trendu na EURUSD zostanie utrzymana?
Następny artykułKolejny okrągły poziom na Bitcoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.